www.penzionminor.cz
  Telefon: 721589838
  E-mail: info [at] penzionminor.cz

Penzion Minor ubytování České BudějoviceProvozovatel

Penzion Minor ubytování České Budějovice
Školní 8
37010 České Budějovice
Česká republika

IČ: 28138601
DIČ: CZ28138601

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice, se snídaní a s parkovištěm patří mezi levné penziony a hotely nedaleko centra i výstaviště. Ubytování v Českých Budějovicích pro dovolenou, pracovní cesty a skupiny.

  E-shop: www.penzionminor.cz
  Telefon: 721589838
  E-mail: info [at] penzionminor.cz

Popis

Penzion Minor České Budějovice poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní levné ubytování, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid. Pokoje a celý objekt penzionu je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Levné ubytování v penzionu České Budějovice, se snídaní a možností snadného parkování i dodávkových automobilů, ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí.
Výrazná sleva na dlouhodobé i krátkodobé ubytování v Českých Budějovicích pro firemní pracovníky, služební cesty a pracovní skupiny.
Ubytovací zařízení České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby.
Levné ubytování České Budějovice disponuje prostornými pokoji a komfortním apartmánem. Vše je kvalitně vybaveno vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém penzionu.
Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní ubytovací služby a pohodlný kvalitní pobyt v klidné části města, nedaleko centra i výstaviště, poblíž kolejí ČVUT, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
Ubytování v soukromí nabízí rodinám s dětmi nebo pracovní skupině, ale i jednotlivcům na služební pracovní cestě v Českých Budějovicích velice výhodné levné ubytování v prostorném dvoupokojovém apartmánu (pro 1 - 4 osoby). Předsíň s minibarem, ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Obývák je vybaven pohodlnou sedací soupravou a větší LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem. Vlastní koupelna a WC je samozřejmostí. SAT-LCD televize je k dispozici i v ložnici.
Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru, penzion vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Levný penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně při příjezdu na recepci.
Během rodinné dovolené si můžete prohlédnout historické centrum města České Budějovice a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
V okolí penzionu Minor České Budějovice, se nachází mnoho zajímavých míst, pouhých 6 km se nachází město Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během Vaší dovolené rovněž stojí za návštěvu.
Příjemnou dovolenou v Českých Budějovicích Vám poskytne levné ubytování v tichém a klidném prostředí Jižních Čech. Využijte penziony jako ideální možnost odpočinku v Českých Budějovicích.Statistiky
1 209

vyhledáváme u více než 1 200 e-shopů

4 698 377

srovnáváme ceny více než 4 milionů zboží