Transilluminátor Veinlite LED+ levně

13 311 Kč Transilluminátor Veinlite PEDI2

Transilluminátor Veinlite PEDI2. Transluminace je nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil. (Pro žilní přístup, sklerotizaci a intravenózní léčbu) Transilluminátor Veinlite PEDI2. Určen pro pediatrii Nově tři úrovně intenzity světla.

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
13 311 Kč
Zobrazit v e-shopu

15 524 Kč Transilluminátor Veinlite EMS PRO

Transilluminátor Veinlite EMS PRO. Transluminace je nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil. (Pro žilní přístup, sklerotizaci a intravenózní léčbu) Transilluminátor Veinlite EMS PRO - nejnovější verze. Robusnější, obsahuje i vyšetřovací lampu (bílé diody) Obsahuje 1 spínač pro všechny barvy. Napájení 2 AA baterie.

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
15 524 Kč
Zobrazit v e-shopu

15 970 Kč Transilluminátor Veinlite R

VÝZKUM - Research Veinlite R®, který je ideální pro výzkumnou oblast je speciálně navržen pro zjednodušení venózního a arteriálního přístupu u myší a potkanů. Toto inovativní nové zařízení má 3 světlé barvy: oranžová pro žíly, zelená pro tepny a bílé vyšetřovací světlo. Zahrnuty jsou také malý myší ocasní adaptér a velký krysí ocasní adaptér. ...

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
15 970 Kč
Zobrazit v e-shopu

16 383 Kč Transilluminátor Veinlite NEO

Transilluminátor Veinlite NEO. Transluminace je nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil. (Pro žilní přístup a intravenózní léčbu) Transilluminátor Veinlite NEO- Speciální verze určená pro neonatologii. Toto zařízení je vybaveno třemi různými barevnými světly: zeleným pro tepny, oranžovým pro zobrazování žil a bílým vyšetřovacím světlem.

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
16 383 Kč
Zobrazit v e-shopu

18 750 Kč Transilluminátor Veinlite LED+

Transilluminátor Veinlite LED+. Transluminace je nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil. (Pro žilní přístup, sklerotizaci a intravenózní léčbu) Transilluminátor Veinlite LED+ Nový model, s největším kontrastem při zobrazení žil. Napájení nabíjecí baterií.

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
18 750 Kč
Zobrazit v e-shopu

24 737 Kč Transilluminátor Veinlite LEDX

Transilluminátor Veinlite LEDX. Transluminace je nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil. (Pro žilní přístup, sklerotizaci a intravenózní léčbu) Transilluminátor Veinlite LEDX - Vhodný i pro skleroterapii a flebektomii. Obsahuje 2 spínače pro obě barvy. Napájení nabíjecí baterií.

vseprosvezdravi.cz
cena obchodu:
24 737 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 206

vyhledáváme u více než 1 200 e-shopů

6 181 167

srovnáváme ceny více než 6 milionů zboží