Reklama

D-Link DGS-3420-28PC 24Gbit/ L2+,Managed,PoE, SFP levně

cena od 31 192 Kč

35 695 Kč D-Link DGS-3420-28TC 24Gbit/ L2+,Managed,SFP

... nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál.http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-inxStack 24-port 10/100/1000 Layer ...

Síťové prvky | Síťové prvky aktivní | Přepínače

NETRA.cz
cena obchodu:
35 695 Kč
Zobrazit v e-shopu

40 519 Kč D-Link DGS-3420-28PC 24Gbit/ L2+,Managed,PoE, SFP

... nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál.http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-inxStack 24-port 10/100/1000 Layer ...

Síťové prvky | Síťové prvky aktivní | Přepínače

NETRA.cz
cena obchodu:
40 519 Kč
Zobrazit v e-shopu

44 829 Kč D-Link DGS-3420-28TC 24Gbit/ L2+,Managed,SFP

... (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in xStack 24-port 10/100/1000 ...

Síťové prvky aktivní | Switche

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
44 829 Kč
Zobrazit v e-shopu

50 886 Kč D-Link DGS-3420-28PC 24Gbit/ L2+,Managed,PoE, SFP

... (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in xStack 24-port 10/100/1000 ...

Síťové prvky aktivní | Switche

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
50 886 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 239 Kč Cisco Catalyst C2960X-24TS-L switch, 24x 10/100/1000 + 4x SFP, L3, WS-C2960X-24TS-L

... Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

patro.cz
cena obchodu:
31 239 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 416 Kč Planet GS-5220-48T4X, L2/L3 10Gb switch 48x TP 100/1000, 4x 10G SFP+, 4x SFP, DDM, Web/SNMPv3, IGMPv3, GS-5220-48T4X

... sloty s podporou SFP-DDM diagnostiky optických spojů. Optické sloty provozně sdílí pozice s metalickými porty. Nabízí rozšířené funkce "L2-routing", "Port link aggregation", "Q-in-Q VLAN", "private VLAN", "Rapid Spanning Tree protocol", "bandwidth control", "IGMP Snooping". Je ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

patro.cz
cena obchodu:
31 416 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 492 Kč HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

... BX 10-U Transceiver (JD098B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable. Ports: 1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-U) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Maximum distance: 10km Fiber type: Single Mode Notes ...

Síťové prvky aktivní | Optické moduly

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
31 492 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 492 Kč HPE X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver (JD099B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-D transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable. Ports: 1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-D) Duplex: full only Connectivity: Connector type: LC Maximum distance: Up to 10km Fiber ...

Síťové prvky aktivní | Optické moduly

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
31 492 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 498 Kč Zyxel ATP500 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB with 1 Yr Gold Security Pack, ATP500-EU0102F

Zyxel ATP500 7 Gigabit user-definable ports, 1*SFP, 2* USB with 1 Yr Gold Security Pack Pokročilá ochrana před novými hrozbami Kybernetické útoky nejenže rostou geometrickou řadou, ale navíc mají mnoho různých podob, jako např. cryptojacking (krádež kryptoměn), malware, vyděračský ransomware ve všech představitelných formách a mnoho dalších. ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Access pointy, routery

patro.cz
cena obchodu:
31 498 Kč
Zobrazit v e-shopu

31 527 Kč D-Link DIS-300G-8PSW Industrial Gigabit Managed PoE Switch with SFP sl

... 10/100/1000M RJ-45, kde 4 porty podporují napájení PoE+ 802.3at. Maximální celkový PoE výkon přepínače je 120W. Dále switch nabízí 2x 100/1000 SFP sloty pro optický uplink. SFP sloty jsou dvourychlostní, podporují Gigabit SFP a 100M SFP transceivery. Správa přepínače je z webového rozhraní, pomocí SNMP nebo CLI příkazů (sériová konzole, Telnet ...

Síťové prvky aktivní | Switche

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
31 527 Kč
Zobrazit v e-shopu
Reklama


Statistiky
1 164

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

6 121 531

srovnáváme ceny více než 6 milionů zboží