HPE 24 Fiber MPO 0.25M Cbl levně

cena od 9 719 Kč
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
12 683 Kč
Zobrazit v e-shopu

13 500 Kč HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl

Multimediální OM4 8-vláknová 10m kabelová jednotka HP Premier Flex MPO/MPO. •Typ kabelu: MPO Fiber Cable •Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps •Konektor A: 8-vlákno MPO •Konektor B: 8-vlákno MPO •Délka: 10 metrů •Drát: OM4 50/125

Kabely, přepínače, huby a redukce | Síťové kabely (Optické patch kabely)

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
13 500 Kč
Zobrazit v e-shopu
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
22 179 Kč
Zobrazit v e-shopu
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
30 115 Kč
Zobrazit v e-shopu
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
41 983 Kč
Zobrazit v e-shopu
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
50 699 Kč
Zobrazit v e-shopu

63 381 Kč HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl

Multimediální OM4 8-vláknová 50m kabelová jednotka HP Premier Flex MPO/MPO. •Typ kabelu: MPO Fiber Cable •Rychlost dat: 100Mpbs až 100Gbps •Konektor A: 8-vlákno MPO •Konektor B: 8-vlákno MPO •Délka: 50 metrů •Drát: OM4 50/125

Kabely, přepínače, huby a redukce | Síťové kabely (Optické patch kabely)

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
63 381 Kč
Zobrazit v e-shopu
KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
108 450 Kč
Zobrazit v e-shopu

9 871 Kč HPE MiniSAS HD to MiniSAS HD FO 2M Cbl

Disková pole, NAS | Příslušenství

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
9 871 Kč
Zobrazit v e-shopu

9 871 Kč HPE MiniSAS HD to MiniSAS FO 2M Cbl

Disková pole, NAS | Příslušenství

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
9 871 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 165

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 232 268

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží