Disney panenka princezna Vaiana a kamarád levně

cena od 142 Kč

219 Kč Disney panenka princezna Vaiana a kamarád

Panenka Vaiana z animované pohádky od Disney je vyrobena podle pohádky. Tato hezká panenka má na výšku 15 cm a každá holčička si ji zamiluje.Vaiana je odvážná princezna, která se vydává zachránit své přátele. Stejně jako ve filmu má panenka krásné šaty ušité v tropickém stylu. Na krku má náhrdelník a nesmí jí chybět její kamarád prasátko Pua.

Hračky | Panenky | Panenky

Robert Kubiš - Saruman CZ
cena obchodu:
219 Kč
Zobrazit v e-shopu

352 Kč ADC Blackfire Disney Princess Princezna 15 cm a kamarád Bella

Oblíbené princezny z nejpopulárnějších pohádek od Disney. Každá princezna má na hlavě krásnou korunku a šaty podle předlohy z filmu. V balení je spolu s princeznou i jejich nejoblíbenější kamarád z filmu, ve kterém spolu vystupují. Velikost panenky: 15 cm Vhodné pro děti od 3 let.  

Dětské zboží | Hračky | Hračky pro holky | Panenky

Říšesnů.cz
cena obchodu:
352 Kč
Zobrazit v e-shopu

469 Kč Disney panenka princezna Sněhurka, původní kolekce

Krásná panenka Sněhurka. Detailně propracovaná panenka Sněhurka je oblečená do nádherných zdobených šatů s volánky na ramenou a mašlí podle filmové předlohy. Nechybí ani barevně sladěné střevíčky a stříbrná korunka. Výška pananky je 36 cm. 

Hračky | Panenky | Panenky

Robert Kubiš - Saruman CZ
cena obchodu:
469 Kč
Zobrazit v e-shopu

549 Kč Disney Princezna Panenka Ariel duhové překvapení, Hasbro F0399

  Disney princezna Ariel se vrhá na podvodní dobrodružství. Ariel v podobě malé mořské víly s ocasem, který se hýbe, jako by skutečně plavala. Skutečné kouzlo však vznikne, když ji namočíte do horké vody a každá část ocasu změní barvu a rozzáří se jako duha. Věk: 3+  

LEGENIO
cena obchodu:
549 Kč
Zobrazit v e-shopu

149 Kč Disney mini princezna Popelka, Hasbro E4860

  Sbírejte své oblíbené princezny v roztomilé velikosti. Pro každou princeznu je charakteristická její róba s výraznými, třpytivými prvky. Klipový systém připevnění sukně je ideální pro malé ručky. Otevři Royal Clip a svlékni panence sukni. Prodávají se samostatně. Věk: 3+  

LEGENIO
cena obchodu:
149 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 185

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 658 615

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží