Reklama

TP-Link TL-PoE150S levně

cena od 326 Kč

1 058 Kč TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM (Mini GIBC SFP 1Gbps 550m, LC konektor, Multimode) | Popis produktu:MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.Tabulka parametrů:Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z  ...

Aktivní prvky | Transceivery (SFP moduly)

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 058 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 173 Kč TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS (Mini GIBC SFP 1Gbps 10km, LC konektor, Singlemode) | Popis produktu:MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.Tabulka parametrů:Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: ...

Aktivní prvky | Transceivery (SFP moduly)

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 173 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 510 Kč TP-LINK TL-SF1024

TP-LINK TL-SF1024 (19" switch 24x10/100TX 1U) | Popis produktu:19" Rackmount switch s 24 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 510 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 542 Kč TP-LINK TL-MC200CM

TP-LINK TL-MC200CM (Převodník 1000/1000TX konektor SC, multimode) | Popis produktu:Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají ...

Aktivní prvky | Optické převodníky

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 542 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 596 Kč TP-LINK TL-SG1016D

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 596 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 630 Kč TP-LINK TL-MC210CS

TP-LINK TL-MC210CS (Převodník 1000/1000TX konektor SC, singlemode) | Popis produktu:Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi ...

Aktivní prvky | Optické převodníky

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 630 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 801 Kč TP-LINK TL-SF1008P

... portů PoE probíhá přenos dat a napájení v jednom kabeluSpolupracuje se zařízeními standardu IEEE 802.3af a rozšiřuje domácí nebo firemní síťNevyžaduje žádnou instalaci ani konfiguraci8portový stolní switch PoE TL-SF1008P 10/100 Mbit/s poskytuje bezproblémové připojení k síti. Integruje síťové možnosti 100 Mbit/s Fast Ethernet a 10 Mbit/s Ethernet.

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
1 801 Kč
Zobrazit v e-shopu

2 285 Kč TP-LINK TL-SG1008P

8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45Se čtveřicí portů PoE probíhá přenos dat a napájení v jednom kabelu.Spolupracuje se zařízeními standardu IEEE 802.3af a rozšiřuje domácí nebo firemní síť.Nevyžaduje žádnou instalaci ani konfiguraci.

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
2 285 Kč
Zobrazit v e-shopu

3 071 Kč TP-LINK TL-SG1024D

Popis produktu:Špičkový a velmi výkonný switch TP-Link s kompaktním designem desk top s držáky na 19" uchycení19" uchycení které snadno umístíte do rackuJe vhodný do menších a středně velkých podnikových sítíSwitch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 MbpsZařízení TL-SG1024 podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
3 071 Kč
Zobrazit v e-shopu

3 100 Kč TP-LINK TL-SG1016

TP-LINK TL-SG1016 (19" switch 16x10/100/1000TX 1U) | Popis produktu:TP-LINK TL-SG1016 je 19" Rackmount switch s 16 gigabitovými Ethernet porty 10/100/1000Base-TX. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro střední Gigabitové sítě. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Síťové prvky | Switche

Rackshop.cz
cena obchodu:
3 100 Kč
Zobrazit v e-shopu
Reklama


Statistiky
1 159

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

6 000 641

srovnáváme ceny více než 6 milionů zboží