Meguiars Cleaner Wax Liquid - 473 ml levně

cena od 270 Kč

439 Kč Meguiars Cleaner Wax Liquid - lehce abrazivní leštěnka s voskem, 473 ml

Meguiars Cleaner Wax Liquid - lehce abrazivní leštěnka s voskem, 473 ml: Velmi efektivní produkt "2 v 1", který kombinuje lehce abrazivní leštěnku a vosk v jediném kroku. Máte na autě lehké škrábance, skvrny nebo začínající oxidaci? Chcete drobné nedostatky odstranit a zároveň svůj lak ochránit a přitom potřebujete, aby byl celý proces ...

CarMedia.cz
cena obchodu:
439 Kč
Zobrazit v e-shopu

579 Kč Meguiars One Step Boat/RV Cleaner Wax Liquid - tekutá leštěnka s voskem, 473 ml

Meguiars One Step Boat/RV Cleaner Wax Liquid - tekutá leštěnka s voskem, 473 ml: Bezabrazivní složení, které čistí, leští a chrání všechny povrchy laminátu a lodí. Odstraňuje lehkou oxidaci, drobné škrábance a zároveň ochraňuje proti slánemu vzduchu, korozi a UV záření. Použití pro lodě a karavany.

CarMedia.cz
cena obchodu:
579 Kč
Zobrazit v e-shopu

439 Kč Meguiar's Cleaner Wax Liquid leštěnka s voskem - 473 ml

Meguiar's Cleaner Wax Liquid leštěnka s voskem - 473 ml (Lehce abrazivní leštěnka s voskem) | Meguiar's Cleaner Wax Liquid - 473 ml Lehce abrazivní leštěnka s voskem Velmi efektivní produkt "2 v 1", který kombinuje lehce abrazivní leštěnku a vosk v jediném kroku. Máte na autě lehké škrábance, skvrny nebo začínající oxidaci? Chcete drobné nedostatky odstranit a zároveň svůj lak ochránit a přitom potřebujete, aby byl celý ...

AUTOKOSMETIKA | VOSKOVÁNÍ AUTOLAKU | LEŠTĚNKY S VOSKEM

Racing Styl
cena obchodu:
439 Kč
Zobrazit v e-shopu

729 Kč Meguiars Gold Class Carnauba Plus Premium Liquid Wax - tekutý vosk s obsahem přírodní karnauby, 473 ml

Meguiars Gold Class Carnauba Plus Premium Liquid Wax - tekutý vosk s obsahem přírodní karnauby, 473 ml: Vosk Gold Class je prémiovým voskem z nabídky Meguiars, navíc s obsahem přírodní karnauby. Perfektní ochrana, odpuzování vody i podpora lesku je přesně to, co od tohoto vosku můžete očekávat.

CarMedia.cz
cena obchodu:
729 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 489 Kč Meguiars Ultimate Wax Liquid - tekutý vosk na bázi syntetických polymerů, 473 ml

Meguiars Ultimate Wax Liquid - tekutý vosk na bázi syntetických polymerů, 473 ml: Špičková technologie syntetických polymerů, použitá při výrobě vosků Ultimate, představuje nejmodernější způsob ochrany laku, podpory lesku a odpuzování vody. Vosky Ultimate jsou absolutní špičkou mezi vosky a přípravky pro konzervaci a ochranu lakovaných povrchů, ...

CarMedia.cz
cena obchodu:
1 489 Kč
Zobrazit v e-shopu

299 Kč Meguiars Ultimate Wash & Wax - autošampón, 473 ml

Meguiars Ultimate Wash & Wax - autošampón, 473 ml: Nejhustší a nejkoncentrovanější autošampon na trhu s autokosmetikou! Extra hustý, výborně pěnivý autošampon s obsahem optických rozjasňovačů, syntetických polymerů a přírodní karnauby dodá Vašemu autu perfektní a blyštivý vzhled a navíc účinně posiluje voskovou vrstvu i při běžném mytí.

CarMedia.cz
cena obchodu:
299 Kč
Zobrazit v e-shopu

389 Kč Meguiars Engine Cleaner - čistič motoru, 473 ml

Meguiars Engine Cleaner - čistič motoru, 473 ml: Potřebujete vyčistit svůj motorový prostor rychle, efektivně a přitom zcela šetrně? Díky Meguiars Engine Cleaneru se může i prostor pod Vaší kapotou blýskat čistotou!

CarMedia.cz
cena obchodu:
389 Kč
Zobrazit v e-shopu

399 Kč Meguiars Quik Spray Wax - rychlý vosk v rozprašovači, 473 ml

Meguiars Quik Spray Wax - rychlý vosk v rozprašovači, 473 ml: Udržujte svou loď stále ochráněnou kvalitním voskem. Díky Quik Wax Sprayi máte možnost udržovat ochranou vrstvu v průběhu voskovacího procesu. Lze aplikovat jak na suchý, tak mokrý povrch. Použití pro lodě a karavany a jejich laminátové povrchy, vč. gel-coatů!

CarMedia.cz
cena obchodu:
399 Kč
Zobrazit v e-shopu

419 Kč Meguiars Carpet & Interior Cleaner - čistič textílií, 473 ml

Meguiars Carpet & Interior Cleaner - čistič textílií, 473 ml: Skvrny od kávy, rtěnky, oleje a další obtížně odstranitelné nečistoty by se neměly stát trvalou součástí Vašich koberců a čalounění. Na rozdíl od běžných čisticích prostředků pro domácnost Meguiar’s Carpet & Interior Cleaner odstraní ty nejvíce odolné skvrny a znečištění, aniž by ...

CarMedia.cz
cena obchodu:
419 Kč
Zobrazit v e-shopu

409 Kč Meguiars Deep Crystal Step 3 Carnauba Wax - tekutý vosk s přírodní karnaubou, 473 ml

Meguiars Deep Crystal Step 3 Carnauba Wax - tekutý vosk s přírodní karnaubou, 473 ml: Třetí krok základní péče o lak z řady Deep Crystal - Meguiars Carnauba Wax. Prvotřídní tekutý vosk s obsahem přírodní karnauby, který dodá Vašemu laku ochranu, podpoří lesk a zajistí perfektní odpuzování vody, která přináší na povrch karoserie nejvíce nečistot.

CarMedia.cz
cena obchodu:
409 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 182

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 658 575

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží