Reklama

Pedi Spin levně

118 Kč Pedi Spin, Domácí pedikúra

... jemný produkt na citlivou pokožku a perfektně odstraní mozoly a tvrdou kůži.Pedi Spin má ergonomickým designem, díky kterému se skvěle drží v ruce a také se snadno ovládá. Disponuje dvěma rychlostmi, kde tu vyšší rychlost doporučujeme používat na drsnou a suchou část chodidla.Díky plnící nádobce je používání nejen pohodlné, ale také praktické ...

Robert Kubiš - Saruman CZ
cena obchodu:
118 Kč
Zobrazit v e-shopu

133 Kč Pedi Spin - strojek na pedikúru

Pedi Spin, přístroj na odstranění suché kůže, můžete použít na paty, chodidla a prsty. Snadné a bezpečné použití i pro seniory. Šetrný k jemné kůži. Přístroj má dvě rychlosti. Obahuje zásobník na odstraněnou kůži. V sadě 1 × strojek, 1 × brusný plát, 1 × dokončovací hlavice s 12 vyměnitelnými násadami, 1 × štěteček.

Beauty gadgets

GadgetEshop.cz
cena obchodu:
133 Kč
Zobrazit v e-shopu

199 Kč Pedi Spin - domácí pedikúra

Stop popraskaným a nevzhledným chodidlům! Nadčasový design a lehké ovládání. Dopřejte svým chodidlům profesionální péči!

DarečkyDárky
cena obchodu:
199 Kč
Zobrazit v e-shopu

18 Kč Šungit QA tromlovaný volný leštěný cca 5g

Šungit QA tromlovaný volný leštěný cca 5g ((hmatka - nešpiní) cca 25x15x10mm) | (foto je ilustrativní)  Vhodný pro aktivaci vody nebo jako hmatka. (důležité je, že leštěný šungit nešpiní) Velmi silný zářič energie, pohlcuje negativní energii, hodí se na umístění k počítačům, televizím a všem spotřebičům, které vysílají elektrosmog. Důkladně a silně čistí své okolí, zlepšuje tok energie. Položena přes noc do misky nebo ...

ŠUNGIT

Kamenyprozdravi.cz
cena obchodu:
18 Kč
Zobrazit v e-shopu

26 Kč ICE fish Monster Spin bezuzlová karabinka s pevnostním obratlíkem 6ks

Monster Spin bezuzlová karabinka s pevnostním obratlíkem 6ks velikost 8, nosnost 11 kg, 6ks | Velmi praktická pomůcka na vláčení. Extrémně odolná bezuzlová spojka s obratlíkem a karabinkou je velice praktická. Daleko rychlejší  navázání, než s klasickým uzlem. Při navázání s beuzlovým vázáním nedochází ke snížení nosnosti vlasce, nebo šňůry.

Rybářské potřeby Pene e-shop
cena obchodu:
26 Kč
Zobrazit v e-shopu

26 Kč ICE fish Monster Spin závěsová karabinka s pevnostním obratlíkem 12ks

Monster Spin závěsová karabinka s pevnostním obratlíkem 12ks velikost 8, nosnost 11kg, 12ks | Speciální mořská závěsová karabinka s pevnostním obratlíkem, použitelná samořejmě i u nás. Balení obsahuje 12ks karabinek.

Rybářské potřeby Pene e-shop
cena obchodu:
26 Kč
Zobrazit v e-shopu
Reklama


Statistiky
1 142

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

6 260 541

srovnáváme ceny více než 6 milionů zboží