Sedák na křeslo levně

3 352 Kč čalouněné křeslo KELLY 1-sedák

ALBA čalouněné křeslo KELLY 1-sedák-čalouněné křeslo KELLY 1-sedák elegantní celočalouněné konferenční křeslo, které se standardně dodává s plastovými kolečky

Křesla | Konferenční, jednací křesla

www.zidle-eshop.cz
cena obchodu:
3 352 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 293 Kč MI-KO konferenčné kreslo PRIMA čalúnený sedák

MI-KO konferenčné kreslo PRIMA čalúnený sedák-kreslo Prima čalúnený sedákKreslo Prima čalúnený sedák j​e vhodné d​o kuchýň, jedální a...

Stoličky | Reštauračné stoličky | Celočalúnené kreslá

NetObchodak.cz
cena obchodu:
4 293 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 399 Kč Závěsné relaxační křeslo ELZA - modrý sedák

... prostor je vyplněn umělým ratanem o prutech dostatečně velkého průměru, což zajišťuje pevnost sedacího koše. Součástí ratanového relaxačního křesla je nádherný a pohodlný modrý sedák po celé sedací ploše s bočními částmi. Závěsné křeslo je stabilní, poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg. celková výška stojanu: 200 cm výška ...

Ratan | Závěsné houpačky

LepsiZahrada.cz
cena obchodu:
4 399 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 500 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, červený sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v červeném provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek.  Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Závěsná křesla

T-nabytek.cz
cena obchodu:
4 500 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 500 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, zelený sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v zeleném provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek.  Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Závěsná křesla

T-nabytek.cz
cena obchodu:
4 500 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 500 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, modrý sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v modrém provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek.  Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Závěsná křesla

T-nabytek.cz
cena obchodu:
4 500 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 900 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, modrý sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v modrém provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek. Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Dům a zahrada>Nábytek>Houpací křesla

Bydleni a Domov
cena obchodu:
4 900 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 900 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, zelený sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v zeleném provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek. Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Dům a zahrada>Nábytek>Houpací křesla

Bydleni a Domov
cena obchodu:
4 900 Kč
Zobrazit v e-shopu

4 900 Kč Závěsné relaxační křeslo DIANA, červený sedák

... se stabilní kovovou konstrukcí má sedací prostor vyplétaný z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo je vyrobeno a lakováno do černého odstínu. Součástí ratanového relaxačního křesla je sedák a polštářek v červeném provedení (na zip) pro pohodlný odpočinek. Závěsné křeslo je vysoce stabilní a poskytne pohodlí i pro objemnější postavy do 110 kg.

Dům a zahrada>Nábytek>Houpací křesla

Bydleni a Domov
cena obchodu:
4 900 Kč
Zobrazit v e-shopu

5 299 Kč Blumfeldt Coburg, sedák na křeslo, vysoké opěradlo, zahradní stolička, polyester, 53x117x9cm (CPT10_New_15)

... blumfeldt  Coburg se ze zahradních židlí stanou nejměkčí sedadla od jara až do podzimu. Uvolnit se a relaxovat přímo v přírodě. Se  sedáky na zahradní židle blumfeldt  Coburg není nic jednoduššího než to. Extra dlouhý sedák 53 x 117 cm (ŠxV) se perfektně hodí na židle s extra vysokým opěradlem. 9 cm silná výplň z pěnové hmoty zajistí příjemně ...

Zahrada | Zahradní nábytek | Podsedáky na zahradní židle

electronic-star.cz
cena obchodu:
5 299 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 188

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 809 710

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží