www.ciryiphone.cz
  Telefon: 732355285
  E-mail: ciryiphone [at] email.cz

ČirýiPhone.cz | Obaly, fólie a tvrzená skla pro Apple iPhone


Provozovatel

ČirýiPhone.cz: Obaly a ochranné fólie pro Apple iPhone
Rožňavská 622/9
77900 Olomouc
Česká republika

IČ: 88619842

Čirý iPhone .cz: "Less case, more iPhone!"

Kvalitní ochrana, která nechá Váš iPhone zcela vyniknout. Obaly a ochranné fólie pro Apple iPhone.

Položmě si úvodem otázku. Kupovali jste si iPhone, aby jstej jej pak následně schovávali? Určitě ne.

Rádi bychom Vám proto nabídli prémiové čiré obaly Ultra Hybrid, které dokonale kopírují Váš přístroj a hlavně zachovávájí jeho luxusní, minimalistický vzhled iPhone. Zkrátka "Less case, more iPhone / Méně obalu, více iPhone". V naší nabídce naleznete také kvalitní ochranné fólie na display. U nás si tak lze pořídit kvalitní a kompletní ochranu Vašeho iPhone.

  E-shop: www.ciryiphone.cz
  Telefon: 732355285
  E-mail: ciryiphone [at] email.cz

Popis

Milujete design svého Apple iPhone a jednoduchost? Pokud ano, máme tu něco přesně pro vás! Jistě jste si nekupovali iPhone proto, aby jste jej následně schovávali. Nechte jej raději zcela vyniknout a kvalitně ho přitom chraňte.

Rádi bychom vám nabídli průhledné čiré obaly Ultra Slim Hybrid (tenké, ale velmi odolné obaly na iPhone), které dokonale kopírují váš přístroj a hlavně zachovávají jeho luxusní minimalistický vzhled iPhone. Zkrátka „Less case, more iPhone / Méně obalu, více iPhone“. Díky křišťálově čirému materiálu nebudete o obalu po jeho aplikaci na váš telefon téměř ani vědět. Stane se tak z něj spolehlivý, téměř neviditelný ochránce před různými nástrahami každodenního používání.

V naší nabídce naleznete také nepostradatelné kvalitní ochranné fólie a tvrzená skla, které chrání displej vašeho iPhone proti prasknutí, poškrábání a různým nečistotám. Nově jsme pro Vás rozšířili nabídku i o příslušenství pro chytré hodinky Apple Watch a tak si u nás snadno a rychle pořídíte kvalitní a kompletní ochranu nejen vašeho smartphonu Apple iPhone, ale i hodinek Apple Watch za atraktivní cenu. Doprava je u nás na vše zcela zdarma, tak neváhejte. Těšíme se na vás.Statistiky
1 209

vyhledáváme u více než 1 200 e-shopů

4 700 697

srovnáváme ceny více než 4 milionů zboží