www.penzionminor.cz
  Telefon: 721589838
  E-mail: info [at] penzionminor.cz

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice



Provozovatel

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Školní 8
37010 České Budějovice
Česká republika

IČ: 28138601
DIČ: CZ28138601

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice, na jednu i více nocí, se snídaní a s parkovištěm patří mezi levné penziony a hotely nedaleko centra i výstaviště. Ubytování v Českých Budějovicích pro dovolenou, služební cesty a pracovní skupiny.

  E-shop: www.penzionminor.cz
  Telefon: 721589838
  E-mail: info [at] penzionminor.cz

Popis

Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování nedaleko centra města výstaviště, poblíž firmy Robert Bosch, pivovaru Budvar a koleje vysoké školy VŠTE.

Ubytovací zařízení je vhodné pro dovolenou, služební cesty a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice kvalitní a nejlevnější ubytování.

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne snídani ve vlastní restauraci denně od 7:00 do 10:00 hodin, možnost parkování pro dodávky a uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

Levné ubytování v penzionu Minor České Budějovice je kvalitní a je situováno v prostorných a pohodlných pokojích.

Připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu ubytování České Budějovice. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, chladničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. V letních měsících Vám pobyt zpříjemní velké přenosné stojanové ventilátory, kterými jsou vybaveny všechny pokoje.

Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky levný hotel České Budějovice akceptuje, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí.

Rodinný penzion Minor doporučuje hostům ve volném čase prohlídku historického centra České Budějovice, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v Budějovickém pivovaru Budvar a je vzdáleno 700 m od penzionu nebo jízdu na kolech do širokého okolí, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Kvalitní ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší cenu lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou.

Penzion Minor České Budějovice je vzdálen pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet do Hluboké nad Vltavou, kde kromě Státního zámku můžete navštívit také Lovecký zámek se ZOO, je možné absolvovat vlastním dopravním prostředkem, ale také výletní lodí po řece Vltavě.

Levné ubytování České Budějovice na jednu noc nebo několik nocí je vhodné pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou v Jižních Čechách.

Nabízíme kvalitní pobyt za nejlepší ceny jako levné hotely v Českých Budějovicích.

Penziony České Budějovice jsou k ubytování velice vhodné, protože Jižní Čechy jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.

Největší zájem o hotely a penziony ve městě České Budějovice je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka.

Zvýšený zájem o levné hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře a na podzim, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby.

Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích, v těchto termínech, hotely doporučují, zajistit si rezervaci s větším časovým předstihem.



Chyba serveru / Server Error
Error 500
Majaweb.cz

Chyba serveru / Internal Server Error

Na serveru se vyskytla chyba znemožňující zpracování požadavku. Náš webmaster byl o této chybě informován. Zkuste to prosím znovu později.

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Our webmaster has been informed of this error. Please try again later.

error 500