Optika levně

720 Kč UBNT UF-AE - UFiber ActiveEthernet 1GbE konvertor optika/metalika, UF-AE

UF-AE - UFiber ActiveEthernet UFiber Active Ethernet je gigabitový opticko-metalický převodník, který umožňuje poskytovatelům internetu dovést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť bez potřeby zařízení s SFP slotem. Díky kompaktním rozměrům není problém umístit jej prakticky kamkoliv. Možnost použití UF-AE využívá pro přenos ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Kabely a konektory | Síťové kabely

patro.cz
cena obchodu:
720 Kč
Zobrazit v e-shopu

842 Kč MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11

MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11PŘEHLEDRBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX.Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.SPECIFIKACERozsah provozních teplot: -40C až +70CNapájení: 12-57V PoE: 802.3af/atDodávka ...

Síťové prvky | Síťové prvky aktivní | Příslušenství

NETRA.cz
cena obchodu:
842 Kč
Zobrazit v e-shopu

865 Kč RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP, RBFTC11

... i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Díky umístění do voděodolného case a podpoře PoE napájení po UTP kabelu, navíc ve standardu 802.3af/at, je ideální pro venkovní instalace. Převodník se pak ...

Elektronika | Počítače a kancelář | Kabely a konektory | Síťové kabely

patro.cz
cena obchodu:
865 Kč
Zobrazit v e-shopu

890 Kč MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11

MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11 PŘEHLED RBFTC11 je opticko metalický konvertor bez managementu ve venkovním provedení určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je ...

Síťové prvky aktivní | Příslušenství, doplňky a kabely

KRESAN POČÍTAČE
cena obchodu:
890 Kč
Zobrazit v e-shopu

899 Kč MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11

MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11 RBFTC11 | MikroTik Média konvertor Optika/Metalika RBFTC11 PŘEHLED RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX. Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty. SPECIFIKACE Rozsah provozních teplot: -40C až +70C Napájení: 12-57V PoE: 802.3af ...

Počítače a kancelář | Počítače a kancelář | Kancelářská technika a potřeby | Počítačové komponenty | Síťové prvky | Projektory a prezentační technika

GRUSO.cz
cena obchodu:
899 Kč
Zobrazit v e-shopu

899 Kč Infračervený teploměr TFA ScanTemp 330, Optika 12:1, -50 až plus 330 °C

S infračerveným teploměrem SCANTEMP 330 se dají měřit rychle a snadno teploty povrchů bez přímého dotyku. Objekt měření se pouze zaměří, po stlačení tlačítka okamžitě vidíte výsledek. Zabudovaný laserový zaměřovač usnadní nalezení cíle. Na osvětleném displeji je zobrazena aktuální teplota. Jednoduše a mnohostranně použitelný: možnosti použití ...

Dům, firma a zahrada | Ostatní ceníkové zboží

Půhy.cz
cena obchodu:
899 Kč
Zobrazit v e-shopu

938 Kč Konvertor TP-Link MC100CM Konvertor, 100 Mbps Ethernet / optika multi-mode MC100CM

TP-LINK MC100CM Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D. yužívá vlnovou délku 1310 nm u ...

PC doplňky a kancelář | Wifi a sítě | Konvertory

eshop.ict-com.cz
cena obchodu:
938 Kč
Zobrazit v e-shopu

938 Kč Konvertor TP-Link MC110CS Konvertor, 100 Mbps Konvertor Ethernet / optika single-mode MC110CS

TP-LINK MC100CS MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře ...

PC doplňky a kancelář | Wifi a sítě | Konvertory

eshop.ict-com.cz
cena obchodu:
938 Kč
Zobrazit v e-shopu

973 Kč Plastový box na optiku s krytím IP65 neosazený 2x splitterem 1:8, 859558935601

Bytelný plastový box na optiku s krytím IP65 neosazený - uzavřený s prolisy pro vytvoření vstupů - včetně kazety pro 12 svárů - včetně kabelového managementu Velikost: 340x295x145mm Váha: 3,5kg

Elektronika | Počítače a kancelář | Kabely a konektory | Síťové kabely

patro.cz
cena obchodu:
973 Kč
Zobrazit v e-shopu

979 Kč Infračervený teploměr TFA BEAM, Optika 12:1, -38 až plus 365 °C

Vlastnosti:Optika 12:1-38 až +365 °CReakční doba 1 sEmisivita 0.95 - 0.95Parametry:Rozlišení teploty: 0.2 °CReakční doba: 1 sMin. hodnota emisivity: 0.95Max. hodnota emisivity: 0.95Základní přesnost měření (+/-): 1.5 °COptika: 12:1Vnější délka: 85 mmTeplota (max.): +365 °CTeplota (min.): -38 °CNapájení: Baterie AAA (2x)Vnější ...

Dům, firma a zahrada | Ostatní ceníkové zboží

Půhy.cz
cena obchodu:
979 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 182

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 658 575

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží