Optika levně

1 015 Kč Infračervený bezdotykový teploměr -50 +550C, optika 1:12!, laser, Profi infrateploměr Hutermann HP-8550

Bezdotykový infračervený teploměr. Oproti základním modelům je použita přesná optika 1:12 (při měření ze vzdálenosti 120cm je měřena plocha o průměru 10cm)

Teploměry

Všeprotiohni.eu
cena obchodu:
1 015 Kč
Zobrazit v e-shopu
karavan.cz
cena obchodu:
1 139 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 177 Kč Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP

Převodník Mikrotik RBFTC11 Gigabit media konvertor Eth/Optika, SFP RBFTC11 | ... i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Díky umístění do voděodolného case a podpoře PoE napájení po UTP kabelu, navíc ve standardu 802.3af/at, je ideální pro venkovní instalace. Převodník se pak ...

GRUSO.cz
cena obchodu:
1 177 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 190 Kč Infračervený teploměr VOLTCRAFT IR 500-12D, optika 12:1, -50 až 500 °C

Odolný a praktický infračervený teploměr s pistolovou rukojetí pro bezdotykové měření teplot v rozsahu -50 °C až 500 °C Všestranný přístroj najde využití v domácnosti, při volnočasových aktivitách i v práci. Stisknutím tlačítka lze bezdotykově a bezpečně změřit povrchovou teplotu otáčejících se dílů, vodičů pod napětím a těžko přístupných či ...

Dům, firma a zahrada | Ostatní ceníkové zboží

Půhy.cz
cena obchodu:
1 190 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 199 Kč Konvertor TP-Link MC112CS Konvertor, 100 Mbps Eth,Optika single-mode MC112CS

TP-LINK MC112CS MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Využívá vlnovou délku 1310 nm pro odesílání dat a 1550 nm ...

PC doplňky a kancelář | Wifi a sítě | Konvertory

eshop.ict-com.cz
cena obchodu:
1 199 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 199 Kč Konvertor TP-Link MC111CS Konvertor, 100 Mbps Ethernet / optika single-mode MC111CS

TP-LINK MC111CS MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Využívá vlnovou délku 1550 nm pro odesílání dat a 1310 ...

PC doplňky a kancelář | Wifi a sítě | Konvertory

eshop.ict-com.cz
cena obchodu:
1 199 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 469 Kč Konvertor TP-Link MC200CM Konvertor, 1000 mbps Ethernet / optika multi-mode MC200CM

TP-LINK MC200CM MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX, je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC . Média ...

PC doplňky a kancelář | Wifi a sítě | Konvertory

eshop.ict-com.cz
cena obchodu:
1 469 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 484 Kč Zahradní barový stolek kulatý - ratanová optika 80 cm - OEM D40788

... večírku, výstavě, při oslavách nebo párty. Pokud jej více nepotřebujete, snadno jej sklopíte a úsporně uskladníte. Díky extrémně nízké hmotnosti se  lehce transportuje. Černá optika ratanu propůjčuje barovému stolku ušlechtilý vzhled.     Technické údaje: rozměry: cca 80 x 80 x 110 cm sklopný kovová konstrukce deska z tvrdého plastu (tloušťka ...

Dům, byt a zahrada | Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní stoly

guge.cz
cena obchodu:
1 484 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 484 Kč Zahradní barový stolek kulatý - ratanová optika 110 cm - černý

... večírku, výstavě, při oslavách nebo párty. Pokud jej více nepotřebujete, snadno jej sklopíte a úsporně uskladníte. Díky extrémně nízké hmotnosti se  lehce transportuje. Černá optika ratanu propůjčuje barovému stolku ušlechtilý vzhled.     Technické údaje: rozměry: cca 80 x 80 x 110 cm sklopný kovová konstrukce deska z tvrdého plastu (tloušťka ...

Nábytek

Cz Www Cz
cena obchodu:
1 484 Kč
Zobrazit v e-shopu

1 484 Kč Zahradní barový stolek kulatý - ratanová optika 110 cm - hnědý

... , na firemním večírku, na veletrhu nebo party.  Pokud stůl nepotřebujete, nechá se rychle a velmi úsporně sklopit a uskladnit. Díky velmi nízké hmotnosti se nechá lechce přenášet. Hnědá ratanová optika propůjčuje stolu ušlechtilý vzhled.   Technické údaje:   rozměry cca 80 x 80 x 110 cm sklopný kovová konstrukce deska z tvrdého plastu (4 cm silná ...

Stoly

Cz Www Cz
cena obchodu:
1 484 Kč
Zobrazit v e-shopu


Statistiky
1 182

vyhledáváme u více než 1 100 e-shopů

5 658 575

srovnáváme ceny více než 5 milionů zboží